У Катедральному соборі було звершено чин всепрощення між духовенством єпархії

11 березня у Катедральному соборі м. Коломиї владика Василій Івасюк звершив чин всепрощення за участі численого духовенства єпархії.

В часі чину всепрощення архиєрей звернувся до духовенства такими словами: «Священник – другий Христос і носій Його благодаті. Гідність прийнятого нами священства залежить не від строгості, а від вміння прощати, просити прощення та вміло навчати і проповідувати Слово Боже. Дорогі отці! Бог очікує від вас мудрості, а від сердець ваших – милосердя. Він приходить зламати замкнутість життя вашого і змінити строгі погляди на милосердя. Хоча люди часто вважають милосердя слабкістю. Бог хоче усунути все з-перед очей ваших, що закриває красу світла і радість від Євангелія. Євангеліє запрошує нас побачити, як можна змінити світ. Папа Франциск навчає: «Якщо ти не віддаси того, що в тобі найкраще, то світ не стане іншим. Ось це і є виклик сьогодення».

На завершення чину всепрощення єпископ наголосив: «Священник має вміти просити прощення і прощати. Тому перепросімо своїх рідних, близьких, друзів і парафіян. Відпустіть зі серця непрощення які маєте. Пробачте своїх ворогів! І ввійдіть у піст з чистим сумлінням, вільним від отрути непрощення».

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії