У Городенківській Центральній Районній Лікарні освятили відділення екстреної медичної допомоги.

19.08.2021 р. Б., у велике світле й радісне християнське свято – Преображення Господнє, у Центральній Районній Лікарні м. Городенка відбулося урочисте посвячення відділення екстреної медичної допомоги, яке здійснив медичний капелан о. Богдан Сілецький.

На урочистості були присутні не тільки медичні працівники на чолі з директором багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування п. Олександрою Косовець, але й високоповажні гості: п. Світлана Онищук (Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації), п. Ігор Дмитренко (директор департаменту ОДА), п. Любомир Глушков (Голова Коломийської РДА), п. Богдан Кобилянський (Голова Городенківської громади), депутати обласних та районних рад.

Звертаючись до медиків та гостей, о. Богдан наголосив: «Ви покликані бути руками Божого милосердя і доброти, але щоб стати тими руками, треба довірити Тому, Хто дає нам силу і це світло, тобто Ісусові, Якого сьогодні бачимо на горі Тавор. Ваше життя пов’язане з великою любов’ю і жертвою. Нехай Господь завжди береже Вас у своїй ласці і благодаті».

Ольга Ковалів для пресслужби Коломийської єпархії


Новини єпархії