У другий день Різдва Христового владика Василь звершив богослужіння у Надвірній

8 січня, на другий день після Різдва Христового, Церква святкує Собор Пресвятої Богородиці. З нагоди цього свята єпископ Коломийський кир Василій (Івасюк) звершив Божественну Літургію у Прокатедральному соборі Благовіщення Пречистої Діви Марії м.Надвірна.

Архиєрею співслужили: настоятель протедрального Собору і декан Надвірнянський о. Андрій Бакота, о. Михайло Касіянчук, о. Андрій Василів, о. Ігор Шліхутка, о. Юрій Зеленчук та о. Михайло Мільчаковський.

Звертаючись зі словом проповіді владика Василь розповів про особливість свята, зазначивши що Церква вже довгі стліття вшановує Пресвяту Богородицю.

“З дитинства Її серце було сповнене любові до Бога. І так, впродовж усього життя, Вона покірно зі смиренням приймала волю Творця. Тому для кожного християнина Богордиця є тим взірцем доброчесності, покори та віри, що веде нас до Господа”, – сказав владика.

Завершуючи святкову відправу, єпископ привітав настоятеля, духовенство і парафіян з Різдвом Христовим. В особливіший спосіб кир Василій згадав емігрантів та попросив присутніх пам’ятати їх в молитві. У свою чергу, о.Андрій Бакота подякував архиєрею за візит і радість спільної молитви в часі різдвяних свят. Відтак хористи з усіма парафіянами заспівали “Многая літа”. Опісля відбулося мирування.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії