У Дорі завершився літній молодіжний табір “Карпати Фест”

“Горіти словом – сіяти світу!”-саме такою стала тема цьогорічного табору “Карпати Фест”.  

Мальовнича Дора вкотре радо зустріла молодь з усіх куточків Коломийської єпархії. Веселі ігри, банси, командні змагання, майстер-класи, походи, старти, катехизація, творчі завдання та ще багато цікавинок містила програма табору. В центрі всього було вивчення Святого Письма. Кожен почерпнув для себе багато нового та збагатився духовно. Командні змагання дали можливість здружитися, відчути підтримку та командний дух. А походи в гори загартували молодих людей фізично. Цікаві завдання розкрили творчий потенціал і кожен зміг проявити свої акторські здібності.

Кожного дня для учасників проводилися майстер-класи. Молоді люди поспілкувалися з представниками Мальтійської служби допомоги і багато дізналися про волонтерство вцілому. Виготовлення воскових свічок подарувало море позитивних емоцій. Майстер-клас з туризму дав базові знання і вміння виживати в екстремальних умовах. На уроці квілінгу всі дали волю уяві і він також пройшов “на ура”.

Насичений тиждень, який традиційно почався розпалюванням ватри і піснями, закінчився так само. Усі щасливі і задоволені роз’їхалися по домівках, але головну думку кожен зберіг у своєму серці: горіти Божим словом, проповідувати науку Христа і запалювати вогнем любові серця інших.

“Ви світло для світу. Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.” (Матвія 5:14,16)

Автор: Ольга Савицька, прес-секретар комісії у справах молоді Коломийської єпархії


Новини єпархії