У День знань в Отинії освятили пам‘ятні дошки Героям України

Щорічно 1-го вересня, коли всі навчальні заклади наповнюються своїми учнями та студентами, в храмі Зіслання Святого Духа УГКЦ, м.Отинії святкування розпочинаються Божественною Літургією та благословенням на новий навчальний рік. Опісля в навчальних закладах містечка відбуваються святкові лінійки. 

Цьогоріч перед відкриттям урочистої лінійки в Отинійському ліцеї освятили пам’ятні дошки із портретами героїв України, які були учнями школи та віддали своє життя за мирне небо над Україною.

У вітальному слові митрофорний протопресвітер Василій Мельничук наголосив: “Наші воїни, герої України, які щоденно в цих портретах зустрічатимуть та проводжатимуть вчителів та учнів нашого ліцею повиннні кожному з нас пригадувати якою є справжня ціна свободи. Для того, щоб увіковічнити їх пам‘ять замало цих пам‘ятник дощок! Ми зобов‘язані знати їх і завжди про них пам‘ятати”. 

 

 

Продовжуючи святкування студенти професійного ліцею енергетичних технологій спільно з учнями Отинійського ліцею, дирекцією, викладачами, вчителями та батьками помолилися Молебень до Святого Духа у центральному храмі Отинії, храмі Зіслання Святого Духа, який очолив парох храму о.Василій Мельничук.

“Христос, як наш Господь, батько та вчитель завжди засилає на нас Дари Святого Духа, якими є: мудрість, розум, рада, кріпость, знання, побожність та страх Божий. Отож ці дари, які ми сьогодні щиро просимо в наших молитвах повинні нам допомогти зробити нашу Україну сильною та Незалежною, мудрою та єдиною, адже ми завжди молимося: «Боже, нам єдність подай”, – сказав священник.

На завершення всі присутні зробили пам‘ятне фото біля храму.

Джерело: пресслужба Отинійського протопресвітеріату

 

 


Новини єпархії