У день Різдва Пресвятої Богородиці, в Отинії щорічно святкують храмовий празник

Святкові Богослужіння розпочалися в навечір’я празника Великою Вечірнею з Литією, яку очолив парох храму, митрофорний протопресвітер Василій Мельничук. А вже наступного дня продовжилися урочисті Богослужіння зранку, на подвір’ї храму Різдва Пресвятої Богородиці Великою Утренею та Божественною Літургією, яку очолив о.Василій у співслужінні численного духовенства Коломийської єпархії та Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Цікавим є те, що уже протягом 25-ти років урочисті богослужіння в Отинії відбуваються на церковному подвір’ї, яке спеціально приготовляється до свята: встановлюється подіум, закріплюється жертовник, це дає можливість вмістити всіх гостей, які прибувають на свято.

Як і кожного року на храмове свято, традиційно прибуло багато вірних із Отинії та навколишніх сіл: Угорники, Торговиця, Виноград, Старі Кривотули, Грабич, Глибока та інших.

Із привітальним словом до парафіян звернувся частий і завжди радий гість парафії, священик Івано-Франківської Архієпархії, о.Іван Бігун.

«Йоаким і Анна перебувають у глибокій зажурі, зі сльозами переживають своє нещастя, але не ремствують і не вимагають у Бога змінити їхню долю. Вони лишають Богові визначати своє майбутнє й не припускають, що Господь може бути неуважний або несправедливий. Так само і ми повинні завжди виділяти в нашому житті місце для Бога та Його діянь» – сказав священик.

Своїм прекрасним співом урочисту Літургію прикрасив величавий парафіяльний хор. В часі Богослужінь вірні багаточисельно приступили до Святої Тайни Покаяння та Євхаристії.

У свою чергу отець-парох щиро привітав священиків та вірних, які прибули, щоб розділити велику радість храмового празника та побажав усім священикам й мирянам Божого благословення, опіки Пресвятої Богородиці та многих літ. Опісля відбулося традиційне освячення води та благословення через обряд мирування.

На завершення усі присутні молилися за мир в Україні, молитву “Боже Великий Єдиний”.

Джерело: пресслужба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії