У День Незалежності в усіх куточках світу одночасно заспівають синхронну молитву за Україну (відео)

24 серпня, у День Незалежності України, відбудеться акція “Синхронна всесвітня молитва за Україну”, в рамках якої українці цілого світу в сотнях церков одночасно заспівають молитву за свою країну. Про це йдеться на сторінці заходу у Фейсбуці.

“Ми хочемо у День Незалежності України о 18:00 (Київ) об’єднати українців зі всієї України та всього світу, одночасно виконавши духовний гімн України “Боже, Великий Єдиний”. Щоб цей спів українців в один час огорнув усю земну кулю… Таке масштабне і потужне виконання молитви за Україну власне зараз, відзначаючи 100-річчя УНР, продемонструє неймовірну єдність українців у цілому світі, їх віру в Бога і Україну”, – підкреслють організатори акції.

Участь у проекті в Україні братимуть церковні хори, професійні та аматорські колективи, студенти та інші. Поза межами України участь візьмуть члени українських громад та спільнот по всьому світу, а також хори (у тому числі церковні), у чиєму репертуарі є цей твір українського композитора Миколи Лисенка. Враховуючи складність твору, з метою повної синхронізації мелодії, ритму, та тональності – пропонується виконати версію, ноти якої зазначено в українській вікіпедії

З метою повної синхронізації мелодії, ритму, та тональності пропонується виконати версію, ноти якої зазначено в українській вікіпедії. Щоб розпочати молитву в один час, організатори акції пропонують учасникам попередньо виконати синхронізацію годинників, скориставшись сайтом https://time.is/uk/.

Початок молитви в Україні припаде на 18.00. Водночас, у Канаді (Едмонтон) розпочнуть акцію о 9:00. Акція відбудеться з благословення Верховного Архиєпископа Києво-Галицького УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука та Високопреосвященного Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ КИР Василія Семенюка.

Коломияни також приєднаються до масштабної акції та спільно з хором “Світло Тавору” в Катедральному соборі Преображення Христового (вул.Театральна, 31) виконають духовний гімн.

Щиро запрошуємо вас стати частинкою дійства, в такий спосіб проявивши єдність нації та любов до своєї країни.

Щоб приєднатись до участі у синхронній молитві за Україну – просимо сконтактувати з організатором Андрієм Костюком: Тел. (viber, WhatsAPP) +380683395414,  molytva2018@gmail.com, а також, у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/molytva.za.ukrainu/?modal=admin_todo_tour

Фото: https://glavcom.ua


Новини єпархії