У Делятині провели науково-практичну конференцію: “Українська греко-католицька церква: історія і сучасність”

11 грудня у Делятинському ліцеї №1 відбулася регіональна науково-практична конференція на тему: “Українська греко-католицька церква: історія і сучасність”, яку присвятили 30-річчю виходу УГКЦ з підпілля.

Організаторами заходу стали вчителі Чорнопотоківського ліцею у спільно з місцевими вчителями історії, правознавства, громадянської освіти та християнської етики. Участь у конференції взяли викладачі кафедри історії та філософії Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та керівники відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської ОТГ.

Доповіді серед запрошених гостей також мали: владика Коломийської єпархії УГКЦ кир Василій Івасюк, священнослужителі, яким близьке підпілля Церкви, вчителі історії, основ християнської етики та учні шкіл.

У рамках конференції було проведено паралель між історію та сучасністю служіння душпастирів УГКЦ. Також присутні обмінялися думками, порівннючи християнську місію у часи атеїстичного свавілля та сьогодення.

Джерело: пресслужба єпархії

 


Новини єпархії