Турнір з міні-футболу між Вівтарними дружинами Коломийського деканату

З благословення єпарха Коломийського кир Василія Івасюка та за сприяння референта Відділу душпастирства спорту о. Володимира Гуменюка, координатора і відповідального за працю із Марійськими та Вівтарними дружинами о. Ярослава Врублевського у приміщенні ліцею № 6 ім. Героя України Тараса Сенюка відбувся турнір з міні-футболу між вівтарними дружинами Коломийського деканату.

У турнірі взяли участь 6 команд: церкви Св. Священномученика Йосафата, церкви  Свв. кн. Володимира і кн. Ольги, Катедрального собору Переображення ГНІХ, церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці, церкви Стрітення ГНІХ, Собору Св. Архистратига Михаїла. Слід зазначити, що спортивна зустріч такого формату відбувалася вдруге.

Захід розпочався молитвою і благословенням, а відтак о. Володимир Гуменюк звернувся до молоді зі словами: “Всім щиро дякую, що ви є сьогодні у цьому залі, адже цей турнір покликаний усіх нас об’єднати, здружити та допомогти спільно прославити нашого Творця”. Далі суддя турніру п. Петро Лазарович ознайомив присутніх з правилами та умовами гри.

За тісну співпрацю та сприяння у організації змагання подячними грамотами від владики Василія Івасюка, єпарха Коломийського, були нагороджені директор Івано-Франківського обласного Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” п. Святослав Бойко, начальник Відділу у справах молоді та спорту Коломийської міської ради Володимир Колесник, директор Коломийського ліцею №6 ім. Героя України Т. Сенюка Лідія Семенюк і суддя турніру п. Петро Лазарович.

На полі панувала напружена та важка боротьба, в ході якої переможцями стали:

І місце здобула команда Вівтарної дружини Катедрального собору Переображення ГНІХ;

ІІ місце здобула команда Вівтарної дружини церкви Свв. кн. Володимира і кн. Ольги;

ІІІ місце посіла команда Вівтарної дружини парафії Стрітення ГНІХ.

Також окремими нагородами були відзначені кращий гравець і воротар турніру.

По закінченню змагання діти, окрім незабутніх вражень, отримали кубки, м’яч, медалі, футболки і грамоти. Слід зауважити, що ніхто з учасників заходу не пішов додому без нагороди. Наостанок всі  зробили спільне пам’ятне фото. Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам, меценатам і організаторам турніру.

Автор: о. Володимир Гуменюк


Новини єпархії