Турнір з міні-футболу між Вівтарними дружинами Коломийського деканату

З благословення єпарха Коломийського кир Василія Івасюка та за сприяння референта Відділу душпастирства спорту о.Володимира Гуменюка, координатора і відповідального за працю із Марійськими та Вівтарними дружинами о.Ярослава Врублевського у приміщенні ЗОШ № 6 ім. Героя України Тараса Сенюка відбувся турнір з міні-футболу між вівтарними дружинами Коломийського деканату. У турнірі взяли участь 7 команд: команда церкви Св.Священномученика Йосафата, церкви Святого Миколая Чудотворця, Катедрального собору Переображення ГНІХ, церкви Покрову Пресвятої Богородиці, церкви Стрітення ГНІХ, Собору Св.Архистратига Михаїла і команда вівтарної дружини каплички Св. Володимира Великого ЗОШ І-ІІ ст. №7. Слід зазначити, що спортивна зустріч такого формату відбувалася вперше.

На захід були запрошені протосинкел Коломийської єпархії о.Роман Кіцелюк, начальник Відділу у справах молоді та спорту Коломийської міської ради Володимир Колесник, депутат міської ради, співзасновник ГО “Фонд пам’яті Андрія Федчука” Сергій Федчук.

Захід розпочався молитвою і благословенням, а відтак о.Роман Кіцелюк, звертаючись до молоді сказав: “Всім щиро дякую, що ви є сьогодні у цьому залі, адже даний турнір покликаний об’єднати нас в одну християнську родину”. Далі суддя турніру п.Неля Матейчук ознайомила присутніх з правилами та умовами гри.

За тісну співпрацю та сприяння в організації змагання подячними грамотами від єпископа кир Василія Івасюка, єпарха Коломийського, були нагороджені начальник Відділу у справах молоді та спорту Коломийської міської ради Володимир Колесник, провідний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту міської ради м. Коломиї Інна Якуб’як, депутат міської ради, співзасновник ГО “Фонд пам’яті Андрія Федчука” Сергій Федчук, депутат міської ради, співзасновник ГО “Фонд пам’яті Андрія Федчука” Тарас Гнатишин, директор Коломийської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 ім. Героя України Т. Сенюка Лідія Семенюк.

На полі панувала напружена та важка боротьба, в ході якої переможцями стали:

І місце здобула команда Вівтарної дружини каплички Св. Володимира Великого, ЗОШ І-ІІ ст. №7;

ІІ місце здобула команда Вівтарної дружини Катедрального собору Переображення ГНІХ;

ІІІ місце посіла команда Вівтарної дружини парафії Стрітення ГНІХ.

Також окремими нагородами були відзначені кращий гравець і воротар турніру.

По закінченню змагання діти, окрім незабутніх вражень, отримали кубки, м’ячі, медалі та грамоти. Відтак всі разом зробили пам’ятне фото. Висловлюємо щиру вдячність всім учасникам, меценатам і організаторам турніру.

Автор: о. Володимир Гуменюк


Новини єпархії