Для молоді провели турнір з міні-футболу

З благословення єпарха Коломийського кир Василія (Івасюка) та за сприяння декана Березівського о. Ігора Полюка у приміщенні Нижньоберезівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів між дружніми деканатами Коломийським, Печеніженським і Березівським відбувся турнір з міні-футболу серед молоді 6-9 класів. У турнірі взяли участь 6 команд. Даний захід був присвячений 4-ій річниці пам’яті героїв Небесної сотні.

На захід були запрошені протосинкел Коломийської єпархії о. Роман Кіцелюк, референт Відділу душпастирства спорту Коломийської єпархії о. Володимир Гуменюк, начальник Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту при Косівській РДА п. Михайло Мельничук, депутат районної ради п. Володимир Кавацюк. Після того, як прозвучав Державний Гімн України, о. Роман Кіцелюк звернувся до молоді зі словами: “У ці дні ми згадуємо героїв Небесної сотні, які для нас є прикладом мужності, стійкості та витривалості, тому закликаю всіх вас згадати їхні світлі душі у наших молитвах”. Після молитви діти Березівського деканату пригадали всім присутнім ті буремні події, які відбувалися на майдані.

За сумлінну співпрацю та сприяння у організації даного турніру подячними грамотами були нагороджені в.о. директора Нижньоберезівської школи п. Марія Дрогомирецька, начальник Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту при Косівській РДА п. Михайло Мельничук, вчитель фізичної культури вище згаданої школи п. Іван Рижук.

Опісля п. Роман Ільницький, суддя турніру, ознайомив всіх учасників з правилами гри та побажав бути обережними і толерантними по відношенні один до одного.

На полі панувала цікава та важка боротьба, в ході якої переможцями стали:

І місце здобула команда Печеніжинського деканату з с. Сопова;

ІІ місце здобула команда Березівського деканату с. Нижній Березів;

ІІІ місце посіла команда Печеніжинського деканату з с. Рунгури.

На закінчення турніру діти крім позитивних емоцій отримали цінні призи, медалі та грамоти. Відтак всі разом мали нагоду за спільним столом покоштувати солодощів та випити теплого чаю.

Автор: о. Володимир Гуменюк


Новини єпархії