Церква об’єднує молодь

З’їзд молоді – це саме той захід, який має відбутися в кожному деканаті Коломийської єпархії. Першими учасниками активного дозвілля з Богом стала молодь Заболотівського та Яремчанського деканатів.

Більше 40 молодих людей з різних парафій з’їхалися до Заболотівського деканату, щоб спільно, весело та пізнавально провести час.

Зустріч розпочалася із Молебеню до Серця Христового, яку очолив декан о.Василь Гоян та парох церкви св. Арх. Михаїла о.Захар Михасюта. Опісля для присутніх була проведена катехизація на тему: “Молодь в Біблії” та інтелектуальна гра “Переходь за посиланням”.

На всі питання молодь шукала відповідь в Святому Письмі. Виконавши завдання, отримали зашифровану цитату: “Джерело мудрості – Слово Боже” (Сир. 1:5).

Цікаву та повчальну пантоніму представила спільнота “Українська молодь Христові” з села Троїця. А також про волонтерство та діяльність Комісії у справах молоді розповіла її секретар – Марія Щербанюк.  Відтак з’їзд продовжився велелими бансами та грою, яку провів диякон Роман Бойчук. По завершенню молодь спільно помолилася вервицю до Божого Милосердя.

Натомість в Яремчанський деканат також зібрав більш як 50 молодих людей. Всі вони з’їхалися до с.Микуличин, де мали змогу здружитись та весело провести час, граючи в спортивні ігри.

Захід розпочався спільною молитвою. Молебень до священномученика Йосафата відслужив парох місцевого храму о.Григорій Чиборак  та координатор молодіжного апостоляту в даному деканаті о.Петро Мойсяк.

Тут хлопці та дівчата досхочу могли награтись в настільний теніс, інтелектуальну гру для кмітливих та позмагатись в турнірі з футболу. Спільна жага до перемоги навчила їх взаємодії в команді під час гри. В результаті кожен з переможців отримав призи, а наостанок всіх пригостили смачною піцою.

Загалом обидва заходи заохотили молодь до єднання та спільного активного відпочинку.

Джерело: прес-служба Комісії у справах молоді

 

 


Новини єпархії