Триденні реколекції на парафії с.Перерісль

Період Великого посту – це можливість провести більше часу в молитвах разом із Богом, відкритися Йому та повністю переосмислити своє життя.

Цьогоріч парафіяни церкви Різдва Івана Хрестителя с.Перерісль мали неабияку можливість використати Великий Піст з “користю” для душі: щовечора брати участь в Святій Літургії, щотижня в Хресній ході селом, жертвуючи її за мир в Україні, узалежнених та абортованих дітей.

З 16 по 18 березня на запрошення пароха о.Василя Панівника віряни мали можливість прослухати Великопосні реколекції з о.Назарієм Бедрієм.

Розпочалися реколекції 16 березня урочистим внесенням у храм чудотворної ікони Пресвятої Богородиці “Всецариці”. Потім відбулась Хресна дорога за участю дітей і Божественна Літургія, а також науки про важливість Божого слова в нашому щоденному житті, котрі проводив о.Назарій. Науки тісно перепліталися з безліччю простих та доступних прикладів з життя, часом навіть дуже дотепних. Тому реколекції були цікавими, зрозумілими і легкими в сприйнятті як для молоді, так і старшого покоління.

Того ж вечора молодь МХС “Світло Вервиці” мала щотижневу зустріч, до якої приєдналися отці. В рамках зустрічі присутні поспілкуватись, послухати духовні науки та добрі поради. Цей вечір у колі друзів виявилася настільки теплим та щирим, що ніхто з присутніх не хотів розходитись по домівках.

Другий день реколекцій розпочався Божественною Літургією за померлих, після якої проводились духовні науки. Зокрема, о.Назарій наголосив на важливості молитви в нашому житті. Адже вона є розмова з Богом, в котрій ми можемо бути собою. Ми повинні вміти відкриватися перед нашим Творцем і саме молитва є чудовим способом це зробити.

В один із днів реколекцій учасники МХС “Світло Вервиці ініціювали Хресну ходу селом. Ввечері разом з о.Назарієм, о.Василем та о.Денисом молодь провела “Хресну Дорогу Ненародженої Дитини” пішим ходом вулицями села, роздумуючи над кожною стацією, важливістю кожного слова, розпізнаючи страждального Христа в кожній небажаній дитині. Не зважаючи на доволі таки невесняну погоду – сніг та сильний холод, глибокий зміст розважань кожної стації зворушив присутніх до глибини душі. На завершення другого дня реколекцій вірняни знову мали науку від о.Назарія, в якій роздумували над метою життя кожного з нас, а також життя згідно Божих законів. Відтак учасники реколекцій мали змогу роздумувати над актуальними проблемами сьогодення: байдужістю, різного роду узалежнення, проблемами та помилками батьків у вихованні дітей.

Третій день реколекцій розпочався з недільної Божественної Літургії, піля чого о.Назарій виголосив завершальну науку, стержнем якої була застанова вірних –  нести свій життєвий хрест разом з Ісусом, адже тільки тод він облегшить нас.

На завершення парох храму о.Василь Панівник подякував о.Назарію Бедрію за чудові науки, розважання, практичні настанови та поради, котрими він ділився з вірними. Також слова вдячності були адресовані о.Денису Сабецькому, який брав активну участь в реколекціях.
Парафіяни церкви Різдва Івана Хрестителя с.Перерісль висловлюють щиру подяку своєму пароху о.Василю Панівнику  за організацію реколекцій, о.Назарію Бедрію – за “поживу для душі” та о.Денису Сабецькому  – за участь у спільній молитві.

Автор: Ірина Непеляк для прес-служби єпархії.


Новини єпархії