Три дні духовної терапії на парафії св.Миколая м.Городенка

У передріздвяно-новорічний час , коли людство в очікуванні народження Христа, переконана, в кожного на душі якось піднесено й трепетно, а особливо є прагнення поспілкуватися про Бога. Саме таку можливість о.Микола Вонсуль та о.Богдан Сілецький надали парафіянам греко-католицької церкви св.Миколая в Городенці.

З 9 по 11 на парафії проходили реколекції за участі о.Йосифа Будая ЧСВВ. Три дні духовних наук – це три дні духовної терапії для людських сердець. Мені особисто поталанило послухати цікаву проповідь про виховання дітей, вплив на них телебачення і комп’ютерів, які  ніколи не замінять живого спілкування.  Прилади, які стали на заваді справжніх людських цінностей, руйнують передусім стосунки з батьками, від яких діти найбільше черпають правила поведінки і життєву науку. Також реколектант ділився думками про людську доброту й Божу любов. “Коли будеш доброю людиною, тоді будеш добрим християнином”, – наголошував священик.

Окрім того, під час реколекцій парафіяни мали змогу приступити до Таїнства Сповіді та Євхаристії і оздоровитись через оздоровчі молитви й помазання святим єлеєм.

Віряни церкви св.Миколая щиро вдячні о.Йосифу за посіяне Боже зерно в їхніх душах, за глибоку Божу мудрість, яку він намагався відкрити для потребуючих.

Автор: Юлія Михайлюк для прес-служби єпархії


Новини єпархії