Трагічно загинув ієрей Михайло Годованець

Сумна звістка сколихнула Коломийську єпархію та вірян, сьогодні, 03 вересня 2022 р. Б., у ДТП трагічно загинув ієрей Михайло Годованець, котрий здійснював своє душпастирське служіння на парафіях Отинійського протопресвітеріату – у церкві Успіння Пресвятої Богородиці с. Коршів та церкві Святого Архистратига Михаїла с. Казанів.

У ці сумні дні розділяємо смуток та єднаємося молитовно з дружиною Іриною, дітьми та усіма, хто знав й шанував отця Михайла.

Правлячий Архиєрей Коломийської єпархії, Кир Василій Івасюк, єпархіальна курія, духовенство та вірні єпархії складають щирі співчуття родині спочилого пастиря. Нехай Милосердний Господь прийме душу покійного та дарує вічний упокій у Своєму Небесному Царстві!

Розклад заупокійних богослужінь

04.09.2022

18:00 – Священничий парастас у церкві Святого Архистратига Михаїла с. Казанів. Читання Євангелія.

05.09.2022

10:00 – Заупокійна Літургія та панахида у церкві  Святого Архистратига Михаїла с. Казанів. Перевезення тіла новопреставленого ієрея Михаїла до Катедрального Собору Преображення Христового м. Коломия.

18:00 – Священничий Парастас та читання Євангелія у Катедральному Соборі Преображення Христового м. Коломия.

06.09.2022

 10:00 – Заупокійна Літургія та завершення Чину ієрейського похорону у Катедральному Соборі Преображення Христового м. Коломия.

Біографічна довідка.

о. Михайло Годованець народився 18 листопада 1975 р. в м. Коломия.

2003 р. Б. закінчив Львівську Духовну Семінарію Святого Духа.

2003 р. Б. одружився з Іриною з дому Турянських. Разом виховували 5 діточок.

4.02.2007 р. Б. прийняв ієрейські свячення з рук Правлячого Архиєрея Миколи Сімкайла в церкві Святого Архистратига Михаїла м. Коломия.

2007 р. Б. призначений адміністратором церкви Успіння Пресвятої Діви Марії с. Коршів Отинійського протопресвітеріату, а з 2008 р. Б. ще виконував служіння в церкві Святого Архистратига Михаїла с. Казанів того ж деканату.


Новини єпархії