Товариство “Агапе” відзначило 25-річчя своєї діяльності

Товариство молоді “Агапе” (у перекладі з грецької мови — “Божа Любов”) було засноване 28 червня 1993 року у місті Надвірна, студентами Івано-Франківського Теологічно-Катехитичного Духовного інституту: Романом Григорашем та Іваном Загайкевичем. Студенти катехизували у Надвірній і відчули потребу працювати з молоддю, котра більше і глибше хотіла пізнати Бога. 

З кожним роком діяльність товариства набирала все більше масштабів, а кількість його учасників зростала. Молодь охоче об’єднувалася, прагнучи до особистого зростання на духовних засадах християнства греко-католицької церкви. Так у 2016 році спільнота почала діяти ще й при парафії Архистратига Михаїла в с.Гаврилівка.

Впродовж тривалих 25 років товариство успішно діє й по сьогодні. Одним з його основних завдань є катехитична формація молодого покоління, про що завжди в особливіший спосіб наголошує священнослужителям Синод єпископів УГКЦ. До катехизації належить навчання молитви і добрий відпочинок з дітьми – стверджує християнський вихователь Св. Дон Боско.

Агапівці за період формування спільноти взяли участь в різноманітних заходах, серед яких: табори, походи в гори, Св. Літургія, відвідування паломницьких місць як на Україні, так і за кордоном. Велика кількість агапівців бере участь у відпустових святих місцях: Палестині, Європі, Меджугор’ї, Люрді та ін. Основна мета товариства це пізнання і духовне збагачення про Нашого Творця, Любов до ближнього, ворогів та ненависників, пошук істини, поклик добра, творення краси та гармонії, а також культурний розвиток. А крім того молодь та студенти активно співпрацюють, ділячись набутим духовним та життєвим досвідом.

Товариство “Агапе” відкрите для кожного, тож якщо маєте бажання почерпнути щось нове, знайти нових друзів і однодумців – долучайтеся! 

Автор: бр.Іван Молитовник для прес-служби єпархії

 

 


Новини єпархії