Товариство “Агапе” с.Гаврилівка взяло участь у 41 зустрічі Тезе в Мадриді.

Цьогоріч 41-ша зустріч Тезе пройшла в столиці Іспанії – місті Мадрид. Сюди з’їхалось 14 тис. молоді з усієї Європи, з них близько 2,5 тис. – українці.
 
Мандрівка розпочалась наприкінці грудня 2018 року і тривала до 5 січня. До спільноти українців приєдналась також молодь товариства “Агапе” с.Гаврилівка спільно зі своїм духівником о.Романом Григорашем.  Дорогою агапівці слухали реколекційних різдвяних наук і колядували.
“Ця поїздка, – переконаний о.Роман, – дає змогу членам нашого товариства збагатили свій світогляд у черговій зустрічі європейської християнської молоді. Адже тут, у дружньому колі, всіх єднає  спільна молитва і піснеспіви. Крім того кожен міг попрактикуватися у спілкуванні різними мовами та пізнанати культуру світу”.

 

Довідково. Тезе – міжнародна християнська екуменічна спільнота із села Тезе, що знаходиться у французькому регіоні Сона і Луара, в Бургундії. Спільнота вже понад 30 років організовує Різдвяні Зустрічі, які зазвичай відбуваються в одному із великих європейських міст із 28 грудня до 1 січня, у проміжку між католицьким та православним Різдвом. Кожен рік десятки тисяч молодих людей беруть участь у цих зустрічах, які готуються зусиллями тисяч волонтерів, місцевих парафій та родин міста-організатора. Ця поїздка поєднує молитву і спільний дух різдвяних свят та приходу Нового року.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії