Товариський турнір з волейболу між духовенством Коломийської єпархії та рятувальниками

З благословення Правлячого Архиєрея Коломийської єпархії УГКЦ кир Василя (Івасюка) та за сприяння керівництва Молодіжного Центру “Коломийщина”, продовжується серія волейбольних змагань між духовенством Коломийської єпархії УГКЦ і представниками різних закладів та професій.

Так, 15 жовтня 2018 р. Б., на волейбольному полі спорткомплексу КУ МЦ “Коломийщина” зустрілися команди духовенства єпархії та Коломийського районного відділу Управління МНС України в Івано-Франківській області, а також збірна молоді міста Коломиї.

Після слів привітання, з якими звернувся до присутніх о. Володимир Гуменюк – референт відділу душпастирства спорту у Коломийській єпархії, молитви та гімну України спортсмени вийшли на волейбольний майданчик.

Боротьба була безкомпромісною і чесною. Гравці виявилось гідні одні одних, тому в результаті священики поступилися тільки команді коломийських рятувальників. Однак, найголовнішою перемогою є те, що всі дотримуючись чесних спортивних принципів, спільно засвідчили, що “у здоровому тілі є здоровий дух”.

Дякуємо керівництву Коломийського районного відділу Управління МНС України в особі п. Ігора Вацика, а також суддям та всім керівникам і співробітникам КУ МЦ “Коломийщина” за сприяння в проведенні цього змагання.

Нехай Господь береже всіх працівників Служби Надзвичайних Ситуацій та допомагає їм виконувати достойно своє важке служіння у забезпеченні порятунку життя всіх мешканців Коломийщини.

Автор: о.Олександр Селезінка для прес-служби єпархії


Новини єпархії