Тенісний турнір пам’яті загиблого воїна АТО  Василя Білика

31 липня,  в приміщенні ЗОШ №1 м. Городенки, відбувся турнір з тенісу присвячений пам’яті загиблого воїна АТО Василя Білика. У ньому взяли участь тенісисти, котрі входять у федерацію настільного тенісу Городенківщини.

З метою вшанування пам’яті Василя Білика, а також усіх, хто боровся й загинув на сході, захищаючи нашу Батьківщину Україну від російського окупанта,  в приміщення ЗОШ №1 м. Городенки прийшли рідні, близькі, односельці.

Ніхто не міг собі й уявити, що у вільне, красиве, славне життя нашої незалежної Неньки-України увірветься чужинець. Сьогодні ж, кордони нашої України боронять зовсім юні, молоді юнаки, сини, батьки, чоловіки, яким не все одно. І, на превеликий жаль, не усі вони повернуться додому живими. Так, як не повернувся і наш славний та мужній земляк, Василь Білик.

о. Роман Лапчинський, звернувся до усіх присутніх, закликаючи, бути вірними громадянами своєю країни, мужніми патріотами, які не тільки словом, але й ділом доводять свою відданість, любов, чесність та порядність. Бути такими щирими й добрими, яким був воїн АТО Василь Білик, в честь якого відбувся цей захід.

Довідково: Василь Білик народився 15 серпня 1992 в м. Києві. Навчався в ЗОШ №1 м. Городенки. Опісля навчався в Прикарпатському військово-спортивному ліцеї. З 14 грудня 2013 року був учасником подій у Києві на Євромайдані. Перебував в 11-й сотні «Самооборони». Після Євромайдану став добровольцем батальйону «Айдар». Брав участь в антитерористичні операції в Луганській області. Загинув 26 липня 2014 р. на Луганщині під час антитерористичної операції. Похований в Меморіальному сквері м. Івано-Франківська.

Пресслужба Городенківського протопресвітеріату


Новини єпархії