Театралізована Хресна дорога вулицями села Лісна Слобідка

З благословення преосвященного єпископа кир Василія Івасюка 1 квітня, на свято входу Господнього у Єрусалим, вулицями села Лісна Слобідка Отинійського деканату пройшла театралізована Хресна дорога. Ініціаторами та виконавцями такого стали активна молодь і діти парафії.

Кожна стація відзначилася надзвичайною емоційністю. Учасники, виконуючи свою роль, намагалися якнайкраще пережити кожне слово, кожну дію, доносячи до людей великі страждання нашого Спасителя.
Протопресвітер о. Василь Мельничук виголошуючи Боже Слово  сказав: “Благословенний хто йде в імя Господнє, Цар Ізраїля, – голосили люди, які вітали вхід Ісуса в Єрусалим. Але що сталося через три дні? Пилат поставив перед людьми дилему кого відпустити Варавву чи Ісуса, усі закричали Варавву, тому що Христос не отримав у людей довіря, якого вони сподівалися від Нього. Ісус став царем неба і землі, став переможцем не Римської імперії а гріха та смерті.”

Також Хресну дорогу супроводжували священики з сусідніх сіл: Раківчика  -о. Ярослав Іваник, та Глибокої – о. Ігор Андрусяк. Парох о. Василь Дмитрук, вкінці реалістичної драми, подякував усім
присутнім, молоді, дітям, та тим, хто долучився до підготовки даного дійства. Адже ніхто не залишився байдужим, переживаючи дійсні страждання Господа Бога нашого Ісуса Христа.

Автор: о. Віталій Попадюк для прес-служби єпархії


Новини єпархії