Табір “Веселі канікули з Богом” в церкві св. Василія Великого м. Косів

З 24 по 27 червня при парафії св. Василія Великого м. Косів проходив дитячий християнський табір “Веселі канікули з Богом”.

До проведення табору долучилися: батьки, братство і сестринство храму, дирекція школи та місцеві підприємці, які кожного дня забезпечували дітей обідом.

Цього року учасників літнього дозвілля було понад 120 дітей. З благословення косівського декана о. Романа Іванюлика розпочався табір. Парафіяльні аніматори: бр. Олег Корпанюк, Марина Сікорська, Ірина Михавчук, Юлія Шкрібляк, Софія Рибчук- вклали всі свої таланти і велику любов у його проведення.

Темою табору стала “Нагірна проповідь Ісуса Христа”, в рамках якої діти кожного дня дізнавалися про те, як правильно іти дорогою життя до Царства Небесного. Ще однією особливістю, на якій акцентували організатори, стала велика кількість ігор, естафет і цікавий катехитичний квест. У квесті діти проходили ігри, які символізували ті чи інші християнські чесноти. Христос вчить нас: “Поправді кажу вам: коли не навернетесь, і не станете, як ті діти, не ввійдете в Царство Небесне!”. Це справді істина, бо тільки в дітей можемо навчитися бути щирими, відкритими, люблячими і вірити в Бога всім своїм серцем.

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії


Новини єпархії