Табір для дітей у смт. Кути

З 4 по 10 липня 2022 р.Б  на парафії Пресвятої Трійці смт. Кути, Косівського протопресвітеріату Коломийської єпархії УГКЦ, проходив дитячий християнський табір, в якому взяло участь 60 дітей, від 5 до 14 років.

Організатором та духівником табору був о. Андрій Демчук. А проводили щоденні заходи місцеві аніматори: Демчук Ірина, Мельник Андріана, Березюк Катерина, Секретар Владислав, Глібчук Наталія. Їхніми  помічниками були: Поп’юк Таїсія, Сорохан Ігор, Сорохан Роман, Опарик Яна та катехит Березюк Любов. Впродовж двох тижнів ці люди віддано готувалися, вклали чимало своїх зусиль та часу, щоб усім було затишно та цікавою.

Кожний день табору розпочинався із спільної Божественної Літургії. Опісля відбувалися веселі банси, ігри, пісні, естафети, перегляди фільмів, квести, які надавали рухливості та позитиву дітям на увесь час.

Багато цікавого приносив кожен день у таборі, бо він умовно мав свою назву та завдання. Наприклад, усім сподобався так званий «водний день». Було дуже весело та пізнавально, коли всі поринули у світ води та естафет. Залишився в пам’яті квест, завданням якого було – знайти найголовніший скарб у житті. Це всіх зацікавило та мотивувало до пошуків. Розгадуючи загадки, виконуючи різні завдання, діти знайшли скарб – Святе Письмо. Великою є радість людини, яка знайде цей скарб і зрозуміє його.

Проведений час у таборі сприяв всебічному розвитку та соціалізації дітей. Це вагомий внесок у їх духовний, фізичний та інтелектуальний розвиток. Приємно було спостерігати як діти, серйозно та по-дорослому, відносилися до своїх завдань, допомагали один одному та шукали відповіді на важливі питання. Це прекрасний досвід для кожного!

Завершився табір подячною Службою Божою та благодійним ярмарком, зібрані кошти з якого передано на потреби ЗСУ. Опісля усі діти отримали благословення та незабутні враження від проведеного часу разом. Літні канікули найкращі, коли вони з Богом!!!

п. Галина Марчук для

Пресслужби Коломийської єпархії

 

 


Новини єпархії