Сила молитви Тезе

В п’ятницю, 30 березня, з благословення пароха села Пасічна о. Олексія Гуляка, в храмі Верховних апостолів Петра і Павла відбулась молитва Тезе. В якій взяли участь молодь та всі бажаючі, щоб в особливіший спосіб помолитися і прославити Бога.

Перед молитвою студент Дяківсько-катехитичного коледжу Коломийської єпархії Роман Галюк поділився своїм досвідом та враженнями перебування на Європейських зустрічах молоді з братами Тезе. Під час молитви справді відчувався дух єднання.

Своїми враженнями після молитви ділиться вчитель Пасічнянської школи Парасковія Гуцинюк: “Парафіяни Пасічної вклякли на коліна, покірно схиливши голови перед образом Ісуса Христа, освіченого маленькими свічечками. На екрані висвітлювалися слова молитви, ноти та слова пісень, деякі із них по-латині. Кожен мав можливість озвучити слова-прохання взяті з Біблії, щоб Господь простив нам наші гріхи і провини, оселив у серцях смиренність, милосердя, навчив і допоміг нам нести життєві хрести, якими б важкими вони не були. Не нарікати на Всевишнього, а дякувати за все, що він дає. Маленькі свічечки, розставлені під образом, повільно догорають. Настала пауза і цілковита тиша. Було чути стукіт людських сердець. Кожен мав змогу роздумувати над своїм наміренням, за яке жертвував молитву… Молитва закінчилася. Маленькі свічечки, які були розставлені на землі, почали згасати. Підняли голови учасники молитви. Здавалось, що важкий тягар кожен скинув зі своїх пліч. Така всеперемагаюча сила молитви”.

На завершення всі присутні зробили спільне фото.

Автор: бр.Роман Галюк для прес-служби єпархії

 

 


Новини єпархії