Свій 30-літній ювілей відсвяткував о. Ярослав Врублевський

Завданням кожного священника є гідно стояти перед Богом і сумлінно приносити молитви перед престіл Божий за український народ, за парафіян і свою родину, повернути народ до віри в Бога, а також заново відкрити цінність отриманих дарів Святого Духа в земному житті.

Сьогодні, 31 жовтня, з нагоди дня народження о. Ярослава Врублевського з привітальним словом завітав єпископ Коломийський кир Василій Івасюк. Урочистості розпочалися з подячної Божественної Літургії у храмі св. Йосафата, що у м. Коломия.

«Отче Ярославе, коли ти народився, тоді на небі засвітила ще одна яскрава зірка, запалена від благодаті Божої. Вона повинна горіти у твоєму серці все життя і ніколи не гаснути. Підтримувати її горіння необхідно через Тайну особистого Покаяння і Примирення з ближнім. Кожний, кого ти навчаєш і з ким спілкуєшся, повинні з твого священичого прикладу запалювати світильник власного життя від твоєї яскравої і благодатної зірки любові. Цим Божим світлом мають світити твоя прекрасна дружина, твої діти і батьки по твоїй стороні і по стороні дружини», – звернувся владика Василій з такими словами до ювіляра.

На завершення владика Василій нагородив о. Ярослава Врублевського золотим нагрудним хрестом, а також подякував за сумлінну душпастирську працю.

Джерело: пресслужба Коломийської єпархії

 


Новини єпархії