“Святий Миколай, про нас пам’ятай”

Немає на нашій землі душі, яка б не горнулася до Святого Миколая. Ми звертаємося до нього зі своїми потребами, проханнями, бо знаємо, що він може подати руку допомоги. Кожна дитина з нетерпінням чекає на цей день, бо Миколай Чудотворець піклується про них і направляє на праведну дорогу.

Ось і сьогодні малеча парафії Архистратига Михаїла с.Гаврилівка з самого ранку виглядає візитера, аби не тільки отримати подарунки, але потішити Миколая чимось незвичним. Довго й старанно діти готували для Святого справжнісінький бал, щоб показати свої таланти, слухняність та любов до покровителя.

Після Святої Літургії в храмі відбулося свято “Святий Миколай, про нас пам’ятай”, яке підготувала завідувачка бібліотекою Марія Мельник та учасники Молодіжної Спільноти ”Агапе”. Ведучими заходу були Іванна Одокій та Роман Мельник, ангелики Ірина і Наталія Грицяк, головний ангел – Софія Демчук, ангел-листоноша – Андрій Гавкалюк, ангел-буркун – Володимир Мельник, ангел-веселун – Яна Олійник, ангел з яблуками – Аня Лавришин, ангел з горіхами – Роман Гавриляк, ангел з медівниками – Анжеліка Хабайлюк, ангел з цукерками – Марійка Мельник, а Миколаєм був Віктор Федюк.

Музичним дарунком присутніх потішила пісня “Миколай, Миколай подарунки роздавай” у виконанні Христини Хабайлюк. По завершенню свята всі разом заспівали пісню “Ой хто, хто Миколая любить”. Парох о.Роман спільно із сотрудником о. Юрієм благословили даний захід та подякували всім учасникам такої хорошої справи. Після слів подяки Святий Миколай дарував всім діткам солодощі.

Далі свято Миколая продовжилось в місцевій бібліотеці, де маленькі парафіяни виступали перед батьками та бабусями. Свято пройшло в теплій, родинній атмосфері.

Автор: Марія Мельник, завідувач Гаврилівської бібліотеки

та Бібліотекарка Спільноти “Божої Любові”


Новини єпархії