Свято урочистого Святого Причастя на парафії св.Василія Великого м.Косів

3 червня у церкві св.Василія Великого м.Косів відбулося Перше Причастя наймолодших парафіян храму.

Особливістю і прикладом такої світлої події стало те, що хресні батьки, виконали свій обов’язок  привести дітей до храму. Напротязі довгих місяців катехит парафії Інна Солоджук проводила підготовку до Учистого Свята. І от серця дітей наповнила радість, оскільки сьогодні вони прийняли Ісуса Христа, Якого згодом понесуть у цей світ.

Косівський протопресвітер о.Роман Іванюлик спитав дітей та всіх присутніх про те, хто з дитинства прививав віру в Христа, хто довго і невпинно вів їх до пізнання Бога та Його любові до нас.

“Можливо це були бабуся чи дідусь, хресні мати чи батько, тато або мама…. Тож давайте подякуємо їм і вознесемо хвалу Богові за те, що у нас є ці люди”, – такими словами закінчив своє навчання о.Роман.

Цього ж дня парафію відвідала молодь товариства “Обнова” зі Львова, які власним прикладом засвідчили, що наше життя не може бути досконалим без милисердя, самопожертви та вміння проявляти любов до ближнього своїми вчинками.

Після Літургії на подвір’ї храму відбулася благодійна ярмарка, кошти з якої передадуть бійцям АТО. Ці дві події немов показують нам слова Апостола Павла: “Живу вже не я, а живе Христос у мені. А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина”. І справді, Сповідь, Святе Причастя, справи милосердя – ось ключ до Царства Небесного. Тож нехай кожен відчує велике щастя від того, що Бог вибрав і любить нас.

Автор: Марина Сікорська для прес-служби єпархії


Новини єпархії