Свято Першої св.Сповіді та св.Причастя на парафії с. Лоєва

25 травня на парафії с. Лоєва в храмі Воскресіння Христового учні 3 класу вперше приступили до св.Тайни Покаяння. А вже в  неділю 26 травня  хлопчики та дівчатка з усмішкою на обличчі та чистим сумлінням, одягнені у святковий одяг з елементами українського строю, прийшли до церкви, де їх чекала особлива подія в їхньому житті: прихід Євхаристійного Ісуса у їх невинне серце.
На проповіді о.Василь Білусяк наголосив, що це є найважливіший день в житті кожної дитини. Пригадав один момент із життя французького Імператора Бонапарта Наполеона. Коли полководця, який будучи тяжко хворий, запитали який день у його житті був найщасливішим, той відповів, що день  Першого св. Причастя. Також священик звернув увагу батьків на християнське виховання діточок, рівночасно закликав, щоб їх приклад завжди був гідним, адже вони несуть відповідальність за дітей на все життя.
Після Божественної  Літургії о.Василь вручив першопричасникам молитовники та пам’ятки Першої св. Сповіді і св. Причастя. На завершення свята діти складали подяку Євхарисійному Ісусові й Пресвятій Богородиці через вірші, пісні, прославляючи їх своїми милими голосами. Крім того, вони щиро подякували своїм батькам, бабусям, дідусям, хресним батькам і всім парафіянам, адже у кожного було особливе свято.
Джерело: прес-служба єпархії

Новини єпархії