Свято Богоявлення Господнього в Катедральному соборі м.Коломия

У день свята Богоявлення Господнього владика Василь (Івасюк) відслужив Божественну Літургію в головному храмі єпархії.

Під час богослужіння з Преосвященним владикою співслужили: адміністратор собору о. Володимир Білослудцев, о. Юрій Андрійчук, о. Віталій Марук, о.Сергія Триф’як, о. Роман Малярчук та о. Тарас Гушулей.

Після прочитання Євангелія кир Василій звернувся до парафіян зі словом проповіді, в якому зауважив, що народження Месії на землі було радістю неба, а хрещення Ісуса в Йордані явилося великою благодаттю на землі.

“Хрещення Спасителя у Йорданських водах і хрещення людей в ім’я Пресвятої Трійці стало для всіх однаковою купіллю нового духовного народження й очищенням від гріхів. Хрещення для всіх відкриває небо і вхід до нього, а з неба від Святого Духа на людей сходять сім Божих дарів. Живучи щирою вірою і життям по вірі, отримує всі плоди хрещення. От чому сам Христос сказав: Хто увірує і охриститься, той буде спасений” (Мр. 16:15)”, – сказав владика.

Після Літургії відбулося мирування. Далі духованство та парафіяни вийшли на подвір’я Собору, де кир Василій звершив Чин Великого освячення води. По завершенню владика ще раз привітав присутніх зі святом та окропив. Відтак, парафіяни змогли набрати у свої посудини йорданську воду та понесли до своїх домівок.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії