Святкування храмового свята у с. Ворона

“Як гарно у храмі Твоїм, Богородице…”, – сьогодні ці слова стали такими важливими для всіх парафіян храму Успіння Пресвятої Богородиці в день святкування храмового свята.

До небес, до трону Всевишнього Творця линула подячна Божественна Літургія, яку очолив митрофорний протопресвітер Василь Мельничук у співслужінні чисельного духовенства, яке завітало  у цей особливий день до с. Ворона. Своїм чудовим співом богослужіння супроводжував молодіжний хор із Отинії.

У часі Літургії була виголошена змістовна проповідь, яка ще раз кожного перенесла думками до тої величної події Успіння Богородиці і допомогла скріпити віру в те, що кожного, як Її вірних дітей, чекає колись та радісна хвилина успіння, воскресіння і переставлення до вічної радості у Царстві Небесному.

 Опісля відбулось благословення мощами святого Миколая Чудотворця, а також чин освячення води. У свою чергу адміністратор храму о. Юрій Боєчко привітав отця Василя Мельничука з днем народження, яке співпало з таким величним святом  та побажав йому опіки Матері Божої. Також о. Юрій від себе особисто та від усіх парафіян громади подякував отцю-диякону Ігорю Посоленику за проведені, в недавньому часі, реколекції, які він виголошував і які, мабуть, нікого не залишили байдужими, а дали ще більше заохочення для удосконалення свого духовного життя, і вручив на знак вдячності ікону Коломийської Богородиці “Це Мати Твоя”.

Надзвичайно зворушливою була промова о. Василя Мельничука, у якій він наголосив на тому яким важливим є святкування храму в той час, коли наша Церква є вільною. Священник пригадав ті роки, коли Греко-Католицька Церква перебувала в підпіллі; звернув увагу на велич постаті Марії, на Її земне життя і на важку біль по втраті Сина, уміло поєднавши біль матерів, які відчули горе втрати своїх синів на війні. Словом вдячності проповідник не оминув матір воїна із с. Ворона Івана Дубея, який поклав своє життя за мирне небо над усіма нами.

По завершенню Літургії духовними враженнями поділилися паломники, які повернулися із нашого українського Єрусалиму – Зарваниці.

Висловлюємо щиру подяку адміністратору парафії о. Юрію за таке свято, всім священникам, які прибули розділити радість цього дня, парафіянам та людям доброї волі, які доклали зусиль до проведення святкування.

 Автор:  Василь Катеринюк для пресслужби єпархії


Новини єпархії