Святкуємо тверезо

Голова єпархіального руху “За тверезість життя”, керівник консультативно-просвітницького центру “Навернення” о. Ярослав Стеф’юк звертається до отців, братів і вірних Української Греко-Католицької церкви в передсвятті Різдва Христового і нагадує, що Різдвяний період – це час коли потрібно розважати над подією народження Ісуса Христа.

Тому звертаю до Вас своє напімнення, – зустрічайте ці свята тверезо, не змінюючи алкоголем своєї свідомості. Бо “сьогоднішній день кидає нам багато всіляких викликів, – каже голова руху о. Ярослав Стеф’юк, – але є такі, які не просто шкодять нам, а вбивають нас, причому на всіх рівнях! Нищать тіло, душу і дух, відбирають життя як земне, так і вічне. Тому нам треба посилювати боротьбу саме в цьому напрямку, напрямку визволення наших вірних від таких страшних і ганебних пристрастей та поневолень”.

Тому, дорогі отці, час Різдва Христового – це не час пиятики, нагадайте про це вірним під час проповідування.

Колядуйте колядки, але без пригощань . Бо коляда несе духовний зміст, а в спиртному людина губиться, і до кінця коляди забуває де вона, що робить та навіть не розуміє, що Христос народився у вертепі.

Нагадуємо, що КПЦ “Навернення” також надає допомогу як усім страждаючим від залежностей так і їхнім родичам. Таке служіння та допомогу надає голова єпархіального руху “За тверезість життя”, керівник о. Ярослав Стеф’юк. Прийом проводиться щочетверга з 10.00 до 18.00 год. в приміщенні БФ “Карітасу Коломийської єпархії УГКЦ”, що знаходиться за адресою: м. Коломия, вул. Гетьманська, 36.


Новини єпархії