Священники Отинійського протопресвітеріату молились у Меджугор’ї

З благословення правлячого єпископа Коломийської єпархії кир Василія Івасюка духовенство Отинійського протопресвітеріату мало змогу звершити молитовне паломництво до чудотворного місця світу – Меджугор´я, що у Боснії та Герцеговині.

Поїздка відбулася з 28 жовтня по 1 листопада і супроводжувалася глибоко духовним настроєм, молитвами та співами духовних пісень на честь Богородиці та Ісуса Христа усіх священників під проводом митрофорного протоієрея Василя Мельничука.

У святому місці служителі мали змогу впродовж декількох днів дякувати Богу та Небесній Матері у Службі Божій разом з іншими священниками та вірянами Української Греко-Католицької Церкви. Під час паломництва відбувалися різні моління. Зокрема Хресна дорога по горі Кріжевац до хреста, який було встановлено ще в далекому 1934 році. Йдучи стопами Ісуса Христа особливо відчувалося єднання християн усього світу у молитві до Бога. Від маленьких діточок до людей поважного віку, які йдуть кам’янистими стежками босими і замученими Господь отримує молитви і кожен випрошує у Вседержителя благодаті для свого спасіння.

Гора Подбрдо особливо зачаровує духом молитви, адже тут встановлені таїнства Розарія і кожен паломник має змогу відчути всі ласки, які Богородиця зсилає через молитву святої Вервиці.

З Божого благословення мали можливість побувати також і у малому Люрді, який знаходиться у Хорватії і захоплює молитовним духом, благодаттю та невимовною красою. На усіх цих місцях священники молилися за мир в Україні, мир у родинах та сім´ях, збільшення ревності до Бога та його церкви зокрема у молоді та дітей, за духовний розвиток Коломийської єпархії, свого протопресвітеріату та кожної парафії УГКЦ.

Джерело: пресслужба єпархії


Новини єпархії