Священників Коломийської єпархії нагороджено медаллю «Операція Об’єднаних сил. За звитягу та вірність»

о. Сергія Дмитрука та о. Степана Козака –  військових капеланів  Коломийської єпархії нагороджено медаллю «Операція Об’єднаних сил. За звитягу та вірність»

8-10 грудня 2021 р. Б. у м. Києві відбувся XV Всеукраїнський з’їзд капеланів УГКЦ, темою якого була – «Місія військового капелана». Має він на меті показати силу й завзятість священнослужителів, котрі у зоні бойових дій на Сході України виконують надзвичайно важкий обов’язок – несуть Слово Боже, підтримку, надію, віру та любов військовослужбовцям, котрі боронять кордони нашої Батьківщини.

Звертаючись до капеланів, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, зазначив: «У цей складний період військовий капелан є обличчям Матері-Церкви у війську. Своєю вірою, він захищає всіх захисників України, весь український народ, нашу незалежну державу».

Нашій Коломийській єпархії є чим пишатися, бо саме під час цього з’їзду було нагороджено двох її священиків –  о. Сергія Дмитрука та о. Степана Козака – військових капеланів, котрі опікуються душами воїнів, знаходячись біля них у найважчих та найскрутніших митях.

о. Сергій Дмитрук та о. Степан Козак здійснюють своє капеланське служіння у Х Окремій гірсько-штурмовій бригаді. Під час XV Всеукраїнського з’їзду капеланів УГКЦ отримали державну нагороду – медаль «Операція Об’єднаних сил. За звитягу та вірність».

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини із особистого архіву о. Сергія Дмитрука

 


Новини єпархії