Священник Коломийської єпархії, о. Василь Сметанюк, прийняв присягу військового капелана

У лавах 77 Коломийського батальйону 102 бригади ТрО відбулося поповнення – присягу на вірність народу України, як військового капелану, склав священник Коломийської єпархії отець Василь Сметанюк. Присягу приймав командир батальйону полковник Віктор Гуш.

З початку створення Коломийського батальйону ТрО, з благословення правлячого Архиєрея Коломийської єпархії, Кир Василія Івасюка, духовну опіку над ним взяв о. Роман Кіцелюк, протосинкел Коломийської єпархії. Він не тільки служив для військових в місцях їхнього базування на території району, але також шукав можливості для різного роду матеріального забезпечення новоствореного батальйону медикаментами, генераторами, різними технічними та транспортними засобами. А владика Василій особисто координував забезпечення батальйону автомобілем швидкої медичної допомоги, продуктами харчування, тощо.

Основна частина батальйону вирушила до виконання обов’язків на лінії фронту, тоді до капеланського служіння зголосився молодий священник о. Василь Сметанюк, який впродовж літа неодноразово  об’їжджав позиції військових, як капелан-волонтер, де проводив душпастирську працю. А минулого тижня він офіційно долучився до лав 77 батальйону, ставши його капеланом.

Бажаємо о. Василю гідно виконувати таке особливе служіння для наших Збройних Сил в часі війни та повернутися разом з військовими до рідної єпархії з перемогою!

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії