Священнослужителі Коломийської єпархії вчилися реалізувати соціальні проекти

З 5 по 7 березня 2019 р.Б. у Брюховичах пройшов перший навчальний модуль з адміністрування соціальних проектів для представників парафії під назвою “Основи роботи в громаді та планування соціальних проектів”, у якому взяли участь представники із Коломийської єпархії з двох парафій: парафія Св. Чуд. Миколая м. Коломиї та парафія Св. Арх. Михаїла с-ща Заболотів.

Це вже третій сезон програми “Студії живої парафії”, яку організовує разом БО “Львівською Освітньою Фундацією” із БФ “Карітас Україна”. Цього року провідною думкою були слова Блаженішого Любомира Гузара: “Майбутнє нашого народу не є справою тільки влади, це справа всього народу”. Ця модульна програма є в рамках проекту Карітасу України “Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі в житті громад на місцевому рівні”.

Протягом програми учасники мали змогу попрацювати із фаховими викладачами, які мають великий довід у сфері реалізації соціальних проектів у місцевих громадах. Задля обміну досвідом кожен мав змогу почути громадські організації та релігійні громади, а особливо парафії де успішно розвивають соціальне служіння.

У підсумку десять команд отримають міні-гранти від Львівської освітньої фундації на реалізацію проектів, опрацьованих у рамках навчальної програми. Програма триватиме шість місяців та складатиметься з трьох модулів. Основна мета Стратегії – розвиток на рівні парафій, який стане можливий завдяки праці у трьох ключових напрямках: плекання духу жертовності та соціальної відповідальності; розвиток безпосереднього служіння; інституційний та професійний розвиток служіння в місцевій громаді.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії