Студенти Коломийського професійного ліцею сфери послуг приступили до Таїнств Сповіді та Причастя

Великий Піст – це час для очищення серця, відновлення духовних сил, роздумів про призначення людини на землі і найкраща нагода впорядкувати своє земне життя – відновити баланс між душею і тілом. Це час покаяння і перепрошення.

Свята мати Церква дбаючи про спасіння людини запрошує всіх вірних відчути дотик Божої любові і милосердя через уділення Святої Тайни Покаяння. Таку місію Церкви 26 березня виконали в Коломийському професійному ліцеї сфери послуг.

Отець Володимир Дрозд, декан Корницький, вже кілька років духовно опікується ліцеєм. Сьогодні, на запрошення керівництва, отець Володимир разом із отцями  Миколою Горецьким, Юрієм Савчуком, Юрієм Свищем, священиками Корницького деканату, уділяли Святу Тайну Покаяння. До Покаяння приступити близько 70 студентів і також кілька викладачів та працівників даного закладу. Отець Володимир разом із студентами помолились Хресну дорогу. Проповідь виголосив о. Юрій Савчук, розказавши про біблійне розуміння гріха та Відкупительну жертву Ісуса на Хресті. Також отці відслужили Божественну Літургію, під час якої вірні прийняли до свого серця Євхаристійного Ісуса. По завершенні Літургії всі присутні помолились панахиду за всіх померлих викладачів та студентів.

Автор: о.Микола Горецький, канцлер єпархії

 


Новини єпархії