Стамбул з відпочинком на морі

ПЕРІОД: 27 червня – 1 липня (6 днів)

ПЕРІОД: 6 вересня – 11 вересня (6 днів)

ВАРТІСТЬ: 325 Є* МАРШРУТ: Львів – Стамбул – Львів

ЗАМОВИТИ: Коломия, вул. І. Франка, 29, тел. (067) 3720203

Програма

1 ДЕНЬ: виліт зі Львова. Переїзд у готель на нічліг.

2 ДЕНЬ: Літургія. Сніданок. Піша екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом. Оглянемо історичну частину міста: Султанахмет. В цей день ми також побачимо Іподром, Базиліку Цистерна та Блакитну мечеть. Ще одна зірка цього дня – Собор Святої Софії – одна з найвеличніших пам’яток візантійської архітектури, що збереглись донині; символ «золотої доби» Візантійської імперії та один із символів сучасного Стамбула. У вільний час рекомендуємо оглянути палац Топкапі (тур. Topkapı) — головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Назва Топкапі в перекладі з турецької означає дослівно «гарматні ворота» (тур. top — гармата, kapı — ворота, двері). Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

3 ДЕНЬ: Літургія. Сніданок. У цей день пропонуємо відвідати палац Долмабахче – палац османських султанів на Європейській стороні Босфору. Вважають, що саме з цього місця Мехмед II Фатіх звелів витягнути на берег свої кораблі і переправити їх у бухту Золотий Ріг під час взяття Константинополя. Новий палац будувався в 1842—1853 для султана Абдул-Меджида I, який став перейматися середньовічним палацовим комплексом Топкапи та бажав мати палац в стилі бароко, здатний змагатися у вишуканості з європейськими резиденціями XVIII століття. Після обіду пропонуємо поїхати на пляж Флавія та відпочити на морі. Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

4 ДЕНЬ: Літургія. Сніданок. Продовжуємо пізнавати Стамбул! Починаємо із центральної площі – Таксім. Далі – прогулянка Стамбульським Хрещатиком вулецею Істікляль. В цей день ми також відвідаєм рибний ринок, Галатський міст, ринок спецій та зможемо прогулятись човником по Босфору. Після обіду пропонуємо відпочинок на Мармуровому морі. Переїзд у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

5 ДЕНЬ: Літургія. Сніданок. Вільний день, у котрий запрошуємо приватно відвідати Храм св. Георгія Побідоносця, резиденції Вселенського Патріарха на Фанарі, могилу Роксолани, Галатську вежу (панорама міста), Гранд-Базар, Музей Каріє, він же – церква Хора, Археологічний музей, або ж поїхати на принцові острови та відпочити на морі та інше.

6 ДЕНЬ: Літургія. Сніданок. Останній день нашого перебування у Стамбулі – саме час закупитися сувенірами для себе та близьких. Найкраще місце для цього – Гранд базар — один з найбільших критих ринків у світі. Базар розташований в старій частині Стамбула та займає величезну площу — на базарі розташовано понад 4000 магазинів на 58 вулицях. Щодня його відвідує понад півмільйона відвідувачів і туристів. Переліт Стамбул – Львів.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ: – авіапереліт Львів-Стамбул, Стамбул-Львів з дозволеним багажем 1 валіза (20 кг.); – медичне страхування, страхова компанія Grave/VUSO; – 5 ночей у готелі у історичному центрі Стамбула зі сніданками; – супровід керівника групи; – трансфер з та до аеропорту – піша екскурсія старою частиною міста.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ: – Вежа Галата 4 Є; – Церква Каріе 13 Є; – Археологічний музей6 Є; – Палац Топкапі 11 Є (з гаремом – 18 Є); – Палац Долмабахче 10 Є; – Музей мініатюр 13 Є; – Базиліка Цистерна 10 Є; – Кораблик по Босфору 10 Є; – додаткове страхування на випадок COVID19 від 311 грн.; – туристичний збір у готелях (city-tax); – Istanbul Cart від 3 Є для міського транспорту у Стамбулі; – пляж Флавіа 7 Є; – пляж та дорога до Принцових островів орієнтовно 15 Є. * Оплата паломництва здійснюється лише у гривнях.


Паломництва