Спортивний турнір між духовенством єпархії та віськовослужбовцями

У неділю, 23 вересня, з благословення правлячого архиєрея Коломийського кир Василія (Івасюка) та за сприянням командування 10-ї гірсько-штурмової бригади і районного молодіжного центру “Коломийщина” відбувся турнір з волейболу. Позмагатись між собою на спортивний маданчик вийшли команди священиків Коломийської єпархії УГКЦ та воїнів 10-ї гірсько-штурмової бригади.

На початку товариської зустрічі учасників та вболівальників привітали капелан 10-ї бригади о. Сергій Дмитрук та о. Володимир Гуменюк – референт відділу душпастирства спорту в Коломийській єпархії.

Після привітань та гімну України гравці вийшли на волейбольний майданчик, де у безкомпромісній, але чесній спортивній боротьбі перемогу у двох матчах здобуло духовенство єпархії. Однак, слід відзначили, що молоді українські воїни, хоч і не мали достатньої ігрової практики, достойно чинили спортивний опір та витягували надзвичайно складні подачі і ігрові ситуації.

І в підсумку, згідно гарної приказки – “перемогла дружба!”

Дякуємо керівництву КУ МЦ “Коломийщина” за сприяння в проведенні цієї товариської гри, офіцерському складу 10-ї бригади за підтримку спортивного духу в наших молодих воїнів та священикам єпархії за участь у турнірі і постійні тренування.

Нехай Господь благословляє українських воїнів, щоб вони отримували перемоги не тільки в спортивних турнірах, але й на полі бою, а Пресвята Богородиця хай випрошує в Бога мир і спокійне достойне життя для нашого багатостраждального народу.

Автор: о. Олександр  Селезінка для прес-служби єпархії


Новини єпархії