Спільнота «Добрих справ» відзначила свою 2-гу річницю

В Катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї сьогодні невеличке свято – свою 2-гу річницю відзначає спільнота «Добрих справ». На запрошення о. Володимира Білослудцева, настоятеля собору Преображення Христового, до цієї радісної події приєднався Кир Василій Івасюк, єпарх Коломийський,

Невеличка спільнота «Добрих справ» щороку поповнюється новими волонтерами, котрі завжди готові прийти на допомогу, відкидаючи всі свої справи. Їх можна побачити там, де комусь потрібно допомогти не тільки словом, але й фізичною працею. Молодь, батьки з дітьми, старше покоління не бояться жодних перешкод та викликів, бо знають, що їм завжди допомагає Господь. Їхній приклад надихає, показуючи нам, якою саме має бути спільнота та жива парафія, центром якої є Сам Господь.

Звертаючи до присутніх, преосвященний владика Василій наголосив на тому, що для творення добрих справ не потрібно якоїсь надзвичайної нагоди, реклами чи похвали. Творити добро потрібно смиренно й тихо, не раз у рік, а щодень. І так, крок за кроком, змінювати себе й світ навколо себе. Змінювати не криком та погрозами, а добром, милосердям та любов’ю.

о. Володимир Білослудцев подякував владиці Василію за теплі та щирі слова науки. Також побажав спільноті не зупинятися на досягнутому, а ділитися добром та милосердям зі всіма потребуючими.

Пресслужба Коломийської єпархії

Світлини: Микола Врубель


Новини єпархії