Спільнота “Божої Любові” відвідала м. Львів

6 квітня з благословення Преосвященного владики кир Василія (Івасюка), за сприяння і підтримки духовного наставника отця Романа Григораша та брата Івана Молитовника учасники спільноти “Божої Любові” вирушили до Львова.

До активної участі в екскурсії молодь заохотив духовний наставник о.Роман Григораш, який показав місто Лева у всій його красі. Почалася поїздка з молитви на вервиці до Матері Божої Неустанної Помочі, Молебеню до Христа Чоловіколюбця та Ісусової Молитви з розважаннями, які проводив священик.

Львів відразу захопив агапівців свою величністю. Тут на кожному кроці можна зустріти портретистів і музикантів. Однак зразки вишуканої архітектури зустрічаються не тільки надворі, а також і в церквах. Кожен із храмів красивий по-своєму, а об’єднує їх одне – Господь. Перебуваючи у святині, душа відразу знаходить спокій та гармонію.

Так агапівці відвідали храм Святих Апостолів Петра і Павла у місті Новояворівську при монастирі отців редемптористів, де для молоді була відслужена Божественна Літургія, яку очолював о. Роман спільно з отцями духовної обителі. Під час Богослужінь кожен із агапівців мав змогу приступити до Св. Тайн Покаяння та Пресвятої Євхаристії.

Опісля отці провели екскурсію та розповіли про їх життя в монашому служінні. Далі молодь вирушила у Палац Культури “Кристал”, де відбулася зустріч у студії з близьким другом покійного українського співака Андрія Кузьменка (Скрябіна), режисером та композитором Олегом Турко. Пан Олег провів екскурсію та радо відповів на всі питання, які цікавили молодь. На завершення кожен отримав листівки з підписом музиканта та мав нагоду особисто зробити пам’ятне фото.

Повертаючись додому Спільнота відвідала Архикатедральний Собор Святого Юра в Львові, де опісля Богослужінь всі помолились у крипті Собору за всіх померлих зі своїх родин і захисників, що віддали своє життя за майбутнє країни.

По завершенню подорожі в усіх учасників залишилось багато хороших та позитивних вражень. Також всі висловили щирі слова вдячності о. Роману та брату Івану, що організували дану поїздку. Дорогою додому всі молились Вервицю до Божого Милосердя, просячи миру для України та швидкого повернення військовослужбовців до своїх осель.

Джерело: прес-служба єпархії


Новини єпархії