Спільнота “Агапе Божої Любові” здіснила поїздку до Львова

Господь подарував теплу та сонячну погоду у часі осінніх канікул, тож 1 листопада учасники спільноти “Агапе Божої Любові”с. Гаврилівка вирушили до Львова.

Заохотив молодь до активної участі у екскурсії духовний наставник о.Роман Григораш, який показав місто Лева у всій його красі.

Дійсно, цей мальовничий куток України заворожує своєю величністю та неповторністю. Саме тут переносишся на кілька років назад, адже архітектура та привітність міста створює таку теплу атмосферу. На кожному кроці можна зустріти портретистів і музикантів. Львів справді доводить, що саме він є містом кави та шоколаду. Та величність архітектури зустрічається не тільки надворі, а також і в церквах.

Кожен із храмів красивий по-своєму, а об’єднує їх одне – Господь. Перебуваючи у храмі, душа відразу знаходить спокій та гармонію. Так агапівці відвідали храм Святої Софії, де о. Лука (Михайлович), монах Студійського Уставу, провів науку про Бога, а відтак екскурсію під час якої кожен міг поставити питання, які цікавили.

Після спільної молитви молодь вирушила  до Українського Католицького Університету, а відтак піднялась на Високий Замок. Саме звідси відкривається чудовий краєвид, де місто в кожного, мов на долоні. Звісно, можна багато розповідати про це місто, але щоб пересвідчитись в тих словах краще тут побувати.

По завершенню подорожі в усіх учасників залишилось багато яскравих та позитивних враженнь. Вже повертаючись додому, всі в один голос молились Вервицю, дякуючи Богу за хорошу поїздку. Це одим наміренням було припитення війни і опіка Всевишнього над військовслужбовцями на Сході.

Автор: Іванна Одокій, учасниця спільноти


Новини єпархії