Соціальне служіння у с. Лісна Слобідка.

Парафія святого Миколая, Отинійського протопресвітеріату, с. Лісна Слобідка відома своєю активною соціальною діяльність. Вже декілька років поспіль парафіяни піклуються про потреби своїх односельчан.

З приходом війни громада села ще більше згуртувалась. Розпочалася копітка праця. Всі ті, хто залишилися вдома, допомагали й допомагають чим тільки можуть, а ті, хто опинився поза межами рідної домівки допомагали й допомагають матеріально. Постійно на передову, де тривають запеклі бої,  готується різноманітна провізія: вареники, голубці, печиво, паштети, ковбаси та чимало інших смаколиків для відважних Героїв України.

Громада дбає також і про переселенців, які віднайшли прихисток у селі. Також парафіяни відправляють свою допомогу і в «Карітас» м. Коломия, й на території, де люди щодня страждають від жахіть війни.

Від початку повномасштабного вторгнення при парафії розпочали марафон безперервної молитви. Діти та молодь пишуть листи, в яких бажають воїнам найшвидшої перемоги, й малюють малюнки на підтримку усіх, хто перебуває на передовій.

Пресслужба Карітас Коломия

 


Новини єпархії