Солодкий благодійний ярмарок “Допоможи воїну АТО” в Коломийському навчально-науковому інституті

                                                                                            Війна  – найбільше з лих.
                                                                                          І виростають покоління,
                                                                                       Котрі не чули тишини.
                                                                                                       О, найстрашніше з літочислень –
                                                                                            Війна  війною  до війни…
Ліна Костенко

 

Нещодавно студенти та викладачі Коломийського навчально-наукового інституту провели солодкий благодійний ярмарок “Допоможи воїну АТО”, який організовують  напередодні свят вже четвертий рік поспіль.

На початку  акції до присутніх звернувся директор Коломийського навчально-наукового інституту Юрій Плекан:  “Висловлюємо подяку всім  воїнам, котрі захищають нашу країну і роблять все можливе для нашого майбутнього і майбутнього наших дітей. Сьогодні кожен з нас своєю лептою допомагає нашим захисникам. Ми закликаємо не бути байдужими, а бути свідомими. Дякую всім, хто взяв участь в благодійному ярмарку”.

Студенти продавали власноруч приготовлені смаколики.  До акції долучилися директор ПП “Коломийський хлібокомбінат” Іван Гуменюк та підприємець, коломиянин Олег Венц.

“У цей час на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Весь народ нашої держави об’єднався проти російського агресора.  На полі битви – захисники, мужні, сміливі, хоробрі. Вони захищають нас і нашу Україну. Також лікарі, котрі повертають поранених  до життя,  волонтери, на плечах яких тримається наша армія. Нехай доля щедрою рукою дарує всім захисникам нашої незалежної України життєві перемоги”, –  вів мову отець Володимир Гуменюк, духовний наставник студентської молоді Коломийського навчально-наукового інституту та благословив всіх присутніх. Студентам вдалося зібрати 5 000 гривень. Кошти передали капеланові Коломийської єпархії УГКЦ отцю Василеві Довганюку  на придбання медикаментів та солодощів для військового госпіталю Сєвєродонецька.

Вірний син України Митрополит Андрей Шептицький писав: “Любов полягає на ділах, а не на словах! Хто на своєму становищі працює для добра народу, сповняючи сумлінно свої обов’язки,  той є ліпшим патріотом, ніж той, що багато говорить, а мало робить”. Творімо добро разом!

Автор: Викладач кафедри філології

Коломийського навчально-наукового інституту Галина Волощук


Новини єпархії