Собор у Яремчанському деканаті

12 грудня в Церкві Різдва Івана Хрестителя в м. Яремче відбувся деканальний Собор, під час якого були розглянуті запитання еміграції, міграції та  іміграції. Учасниками Собору були священнослужителі Яремчанського деканату і делегати Парафіяльних Соборів.

Собор розпочав свою роботу зі спільної молитви: Молебень до Духа Святого.

 

Відтак декан і Голова Собору о. Богдан Скірчук у доповіді приблизив розуміння і завдання Деканального Собору, а зокрема: Що таке Собор, роль парафій в Соборі як дорадчого органу.

Отець Богдан Іванюк у своїй доповіді представив: Шість пунктів, які лежать в основі стратегії «Жива парафія 2020». Доповідь: «Про проблеми і трудності емігрантів в США і Канаді» для учасників Собору представив емігрант Федір Коник.

На завершення Собору було укладено і зачитано петицію спільної праці, а також обрано делегатів, які будуть представляти нашу спільну думку на єпархіальному Соборі.

Деканальний Собор – доповнив розуміння труднощів, що випливають із сучасної еміграції, міграції і іміграції. Дав можливість висловити свою думку і об`єднав для спільного добра Церкви.

Джерело: пресслужба єпархїі


Новини єпархії