Снятин оплакує смерть молодого сержанта – Валерія Шихова

22 вересня 2022 р. Б. обірвалося життя ще одного найкращого, наймужнішого, найвідданішого Героя України – Валерія Шихова. Сумна звістка сколихнула мешканців м. Снятина: під час артилерійського обстрілу на Донеччині загинув молодий сержант, стрілець мотопіхотного відділення, Валерій Шихов 1974 р. н. З самого початку він кинувся боронити рідну землю, беззахисних людей від російських окупантів. І віддав найцінніше – своє життя.

Провести в останню путь мужнього Героя, коханого чоловіка, батька, добру, віддану та щиру людину, прийшло чимало людей, побратимів, військовослужбовців, найближчих та найрідніших йому людей.

Чин похорону Героя України – Валерія Шихова здійснив парох Храму Чуда Святого Архистратига Михаїла, протопресвітер Снятинського протопресвітеріату Коломийської єпархії УГКЦ, Теодор Оробець у співслужінні з духовенством Снятинського протопресвітеріату.

Звертаючись до присутніх отець-мітрат Теодор Оробець зазначив: «Воїн Валерій віддав своє життя, щоб ми з вами жили. І так відбувається спасіння, бо саме на Господь Ісус Христос віддав своє життя за кожного з нас. «Бог бо так полюбив світ, що дав Сина свого єдинородного, щоб кожен, хто вірує в нього, не загинув, але жив життям вічним» (Ів. 3:16). Валерій сьогодні переходить в інший світ. Він гідно виконав свій обов’язок, він віддав своє життя на полі важкого бою проти окупантів. Адже кожного з нас Господь створив вільним, наділив нас свобідною землею, яку ми маємо любити, бо вона нас годує, її маємо цінувати і захищати. Нам немає куди тікати і куди ховатися. Ми у себе вдома. Наш український народ виборює свою свободу віками. Наш ворог-агресор нищив нашу мову, нашу віру, нашу Церкву, нашу державу. І він зараз має за завдання знищити Україну, щоб її не було. 

Сьогодні Валерій, так рано відходить від нас, але він відходить на небо, щоб з неба нас захищати, свою сім’ю, свою родину, яку він так любив, але найбільше любив Україну і життя за неї віддав».

Герої не вмирають!

о. Михайло Луканюк для пресслужби Коломийської єпархії УГКЦ.


Новини єпархії