Щорічний єпархіальний форум вкотре об’єднав молодь Коломийщини

“Молитва в мистецтві” – під таким гаслом 31 березня у Катедральному соборі Преображення Христового відбувся щорічний форум молоді Коломийської єпархії, який традиційно приурочують Дню Молоді в УГКЦ.

Насамперед молоді люди, що прибули з різних куточків єпархії, мали нагоду спільно помолитися разом з правлячим Архиєреєм кир Василієм (Івасюком) та збагатитися його батьківським повчанням.

По завершенню єпископ уділив учасникам форуму своє благословення та наголосив на важливості тісного контакту молодої людини з Богом. Продовженням дня стала урочиста програма з виступами спільнот “Агапе” з Гаврилівки, котра відзначає свою десяту річницю, і молодої спільноти “Чисті серця”з Назавизова. Особливо запам’яталося всім виконання пісень учасницями з Лісної Слобідки.

Після смачного обіду на молодь чекала основна програма форуму. Учасники, об’єднані в чотири команди, отримали різні завдання, згідно теми форуму, та мали змогу проявити себе у певному виді мистецтва і донести до людей те, що молитва є невід’ємною частиною життя кожного християнина.  У рамках поставлених завдань, для присутніх звучали чудові пісні складені та виконанні самими авторами. Театрали продемонстрували повчальну пантоміму, яка справді актуальна для молоді. Художники на великому полотні створили свій шедевр, що відображує спілкування людини з Богом. Учасники групи “Прослави Бога танцем”, пригадали царя Давида, котрий танцюючи, прославляв Господа, тому придумали сучасний і веселий банс, яким і закінчилася вся програма.

Близько двох сотень активної молоді реалізували себе в цій “великій родині” на славу, а той, хто не зміг прибути молився Архиєрейську Літургію і спостерігав урочисту програму на живо через онлайн-трансляцію. Особливий відбиток в серцях кожного учасника залишила молитва в дусі Тезе, адже всі спільно в один голос прославляли Господа і це неабияк зблизило учасників.

“Ми прославляємо так, як відчуваємо серцем. Ми молимося так, як прагне душа. Ми показуємо свою любов до Творця так, як вміємо. Кожному з нас у цьому житті дається талант, дар – який треба розвивати на прославу Божу”, – ділиться своїми враженнями учасниця форуму з с.Рунгури.

Дівчина часто буває на різних заходах і вже третій рік поспіль на молодіжному формумі, які органзовує Комісія у справах молоді Коломийської єпархії. Тому, з огляду на минулі роки, учасниця каже: “Я зрозуміла, що основною метою цьогорічного форуму  було донести важливе значення молитви в житті кожного молодого християнина та показати різні способи прослави Бога в мистецтві. Наші серця хвалять Його, бо у Ньому наше життя і все прекрасне походить від Нього”.

Автор: Марія Щербанюк, секретар Комісії у справах молоді


Новини єпархії