Розпочалась проща вірних Коломийської єпархії до Зарваниці

27 серпня, в переддень величного празника Успіння Пресвятої Богородиці, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» розпочалася щорічна велелюдна проща вірних та священнослужителів Коломийської єпархії.

Прочани, не зважаючи на спеку, долали кілометр за кілометром, щоби припасти до стіп Вселаскавої Богородиці й випросити у Неї мир для багатостраждальної, згорьованої, заплаканої Неньки-України.

Розпочалася проща із Вечірньої. Опісля владика Теодор Мартинюк, єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський, звершив Архиєрейську Божественну Літургію у співслужінні із численним духовенством Коломийської єпархії.

Владика Теодор передав вірним вітання від Митрополита Тернопільського, Кир Василія Семенюка, та преосвященного владики Василія, єпарха Коломийського, який сьогодні далеко від своїх вірних. Далеко, бо відновлює своє здоров’я після важкої хвороби. Сьогодні молитви та прохання линуть до Богородиці за швидке його одужання та повернення додому, у рідну Коломийську єпархію.

Після Божественної Літургії о. Роман Кіцелюк, протосинкел Коломийської єпархії, привітав усіх прочан та вірних від імені правлячого єпископа Коломийської єпархії, Кир Василія Івасюка.

Опісля відбувся похід паломників від парафіяльного храму до чудотворного джерела, де було посвячення води. На чудотворному місці віряни й духовенство, помолились Молебень до Пресвятої Богородиці.

Бо сьогодні кожне людське серце підносить свої молитви до Матері Божої з одним-єдиним проханням: проханням миру та швидкої перемоги у цій кровопролитній війні, яка забрала так багато вірних, відданих та мужніх синів та дочок українського народу. Бо тільки лагідне, материнське Маріїне серце зможе випросити у Свого Сина такого бажаного для нас миру.

Пресвята Богородице, зітри сльозу із заплаканого материнського серця, яке переживає та молиться за сина-воїна, бо цей біль Тобі такий близький.

Пресвята Богородице, покрий Своїм могутнім Омофором кожного воїна, там, на передовій, в окопах. Захисти й спаси їх. І вимоли для нас у Свого Сина, Ісуса, миру, спокою та радості.

Пресвята Богородице, моли Бога за нас, грішних.

Пресслужба Коломийської єпархії


Новини єпархії