Різдвяне диво

«Різдвяне диво», саме таку назву має спільний проєкт БФ Олександра Шевченка та БО «Konyk Help». Напередодні Різдва на парафії Зіслання Святого Духа м. Отинія щороку проводять різні духовні та соціальні заходи. А це: «св. Миколай приходить до кожного», «Нагодуй бідного», «Згадай у святвечірній молитві воїна», «Допоможи хворому – прийоми у своє серце Новонародженого Спасителя».

Так і 29 грудня у храмі Зіслання Святого Духа була відслужена Божественна Літургія за усі багатодітні сім’ї, та родини воїнів АТО (ООС). «Сьогодні важливо побачити у приході Божого Сина на світ прообраз творення справжньої сім’ї. Христос приходячи на світ «створює» сім’ю, тобто спільноту між Йосифом та Марією, так і сьогодні кожен із нас впустивши у своє життя, у свою сім’ю Ісуса, має можливість стати із Ним співтворцем», – наголосив у своєму слові парох храму митрофорний протопресвітер Василій Мельничук.

Опісля священник поблагословив дітей з багатодітних сімей та дітей воїнів АТО (ООС) на духовно-відпочинкову поїздку в Карпати. Учасники акції мали змогу відвідати стародавні гуцульські храми, водоспади, а також ГК «Буковель». Цьогоріч даний захід відбувся за підтримки мецената та доброго парафіяльного друга п. Олександра Шевченка.

Джерело: пресслужба Отинійського протопресвітеріату


Новини єпархії