Різдвяні реколекції на парафії Пресвятої Трійці смт. Кути.

Вже не за горами Христове Різдво. У ці дні так важливо, серед гамору й метушні суєтності світу, приготувати свої серця й душі до зустрічі із новонародженим Спасителем світу. І не забути, що ми вітаємо на нашій грішній землі Сина Божого – Ісуса Христа. З цієї нагоди, 25-26 грудня 2022 р. Б. на парафії Пресвятої Трійці смт. Кути відбулися Різдвяні реколекції. Реколектант – о. Захар Михасюта. А темою зустрічей були: важливість присутності Ісуса Христа у нашому житті, власна жертовність, пошуки правдивої дороги, яка приведе до Господа, важливість у ці передріздвяні дні побачити Ісуса у своїх ближніх, примиритися, навернутися, перемінити свої серця та прийняти Христа у своє життя.  

Окрім духовних наук парафіяни брали участь у Божественній Літургії, мали змогу приступити до Тайн Покаяння та Пресвятої Євхаристії.

Вкінці різдвяних реколекції о. Андрій Демчук, адміністратор парафії Пресвятої Трійці смт. Кути, подякував реколектантові, о. Захару Михасюті, за щирі слова науки й побажав усім мирних та радісних Різдвяних свят.

п. Галина Марчук для пресслужби Коломийської єпархії


Новини єпархії