Різдвяне богослужіння у головному храмі Коломийської єпархії

7 січня, в день великого свята для всього християнського світу – Різдва Христового, у Катедральному соборі Преобжаження Христового м.Коломиї відбулись святкові богослужіння.

Преосвященний владика Василь (Івасюк) спільно з духовенством собору помолився Велике Повечір’я з Литією, Утреню, а відтак очолив Божественну Літургію.

Під час пастирського слова, єпископ в особливіший спосіб згадав емігрантів.

“Христове Різдво в традиції нашого народу стало родинним святом, та нажаль не всі можуть відчути теплоту батьківської домівки. І за таких умов, коли за різдвяним столом збирається уся родина, в першу чергу наші думки і молитви линуть до Господа за тих рідних і близьких, які знаходяться на заробітках у “холодній” і далекій чужині. Вифлеємська печера так само холодно приймає щойно народженого Ісуса, бо для Нього не знайшлося місця посеред людей”, – сказав владика. 

Наостанок проповідник закликав парафіян згадати в молитві переселенців, котрі проживають поза межами своєї країни. Відтак кир Василій подякував всім присутнім за те, що прийшли розділити радість свята в одній великій родині. Також єпископ привітав хористів Катедрального собору “Світло Тавору”, які цьогоріч відзначають своє 20-річчя.

По закінченню богослужіння віряни спільно прославили новонародженого Христа колядкою “Нова радість стала”, після чого відбулось мирування.

Джерело: прес-служба єпархії

 


Новини єпархії