Реколекції у с.Ісаків

На парафії Перенесення мощей св.Миколая чудотворця с. Ісаків з 17 по 20 травня відбулися духовні вправи. На запрошення адміністратора парафії протоієрея Богдана Морикота прибув реколектант ієромонах Василь Ліниця ЧНІ, який протягом трьох днів проводив духовні науки. За весь цей час проповідник звертав особливу увагу на Божу любов та можливість покаятися через св. Тайну Сповіді. Особливістю духовних вправ стало те, що реколектант на завершення кожної окремої науки пояснював вірним про символіку ікони Матері Божої Неустанної Помочі, оскільки місяць травень присвячений Пречистій Діві Марії, яка з чудотворної ікони промовляє до кожного з нас: “Розумію тебе і хочу допомогти. Це моє покликання. Я є матір’ю Неустанної Помочі. Довірся мені”.

Також парафіяни та всі вірні мали змогу приклонитися до мощей блаженного Микоколая Чернецького, просячи Його опіки та заступництва. В рамках реколекцій пройшла зустріч проповідника з дітьми та вчителями місцевої школи, а відтак відбулася окрема Божественна Літургія для дітей.

Кульмінацією духовних вправ стали святкові богослужіння з нагоди храмового Празника Перенесення мощей св. Миколая Чудотворця, в яких молитовну участь взяли запрошені священики, парафіяни та гості. На завершення прот. Богдан Морикот подякував реколектанту за чудові дні духовних наук та старання ієромонаха Василя донести до спраглих людських сердець живе слово Божої Любові.

Автор: Богдана Мельник для прес-служби єпархії


Новини єпархії